Novinky

NEPŘEVZATÁ OBJEDNÁVKA NA DOBÍRKU - jak na to

Nepřevzatá objednávka na dobírkuv e-commerce je běžným problémem, který může způsobit ztrátu prodeje a zbytečné náklady. V tomto článku vám poskytnu několik tipů, jak se vypořádat s nepřevzatými objednávkami na dobírku u naší společnosti.

Bohužel, už jich je docela dost, tak jsme to začali řešit. Zde popíšeme náš postup a byli bychom rádi, kdyby mnohem více eshopů to začali také řešit, aby se to dostalo všem klientům, že také máme svá práva. Ve všech médií, rozhlas, TV internet se probírá, jak jsou eshopy podvodníci, ale i když jsme napsali na dTest a ČOI, aby se tím zabývaly, nemají zájem.

Časový harmonogram objednávky:

 • objednávka na eshopu na dobírku. Uzavření kupní smlouvy.  
  Přijde email o objednávce
  Odešleme objednávku - email
  Email od dopravce a SMS
 • objednávka nepřevzata popřípadě uložena na depu
  email klientovi, popřípadě SMS
 • objednávka se vrátila nám zpět. (bohužel někteří dopravci si za to vrácení účtují dopravu i když k nám denně jezdí svoz :-( ).
 • píšeme klientovi email:

  Dobrý den,
  zásilka se nám vrátila zpět, nemáte o ní zájem?
  S pozdravem AC tým

  Někteří klienti se ozvou a buď se omluví, nebo že nedostli info. Momentálně nejčastěji se stává problém s Boxy, že to na nich nenechají ani 12 hodin uložené.... a hend stahují. Nedostatek místa. 
 • po třech dnech stornujeme objednávku. Klientovy přijde email o stornu. Z objednávky odděláme zboží a necháme tam dopravu a dobírku + si přidáme další položku, kterou jsme nazvali MP15 (manipulační poplatek 15 Kč).
  ----

  Obsah objednávky

   

    Kód Položka Mn. Cena za m.j. Cena
   MP15 Manipulační poplatek 1 ks 15 Kč 15 Kč
  DPD Pickup
  Výdejní místo: CZ23749 Stříbro - AlzaBox Stříbro (Billa) (Tř. 5. května, 34901 Stříbro)
  1 45 Kč 45 Kč
  Dobírkou 1 39 Kč 39 Kč


  CENA CELKEM: 99 Kč
  Zaokrouhlení: 0 Kč
  Cena bez DPH: 81,82 Kč
  DPH: 17,18 Kč

  A to jim pošleme s textem:

  NEPŘEVZATÁ OBJEDNÁVKA AC MOBILE

  Pro kupjícího

  To, že zásilku nepřevezmete, neznamená, že jste ji stornovali nebo že jste odstoupili od kupní smlouvy. Znamená to jen to, že jste kupní smlouvu hrubě porušili, dle § 2118 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb. občanský zákoník.

  Odesláním objednávky a jejím následným přijetím a potvrzením e-shopem vznikla platná kupní smlouva v plném rozsahu účinná dle aktuálně platných zákonů České republiky. Z Vaší strany e-shop nezaznamenal jakoukoliv žádost o změnu či stornování objednávky - a to ani do doby expedice eshopu a ani následně do doby nejzazšího vyzvednutí na Vámi zvoleném výdejním místě.

  Dle zákona má obchod právo na kompenzaci vynaloženého poštovného a balného od kupujícího, tedy od Vás. Tato kompenzace je právně vymahatelná, jelikož jste nevyzvednutím zboží porušil/a kupní smlouvu.

  Proto Vás požádáme, abyste provedl/a platbu kompenzace s poskytnutými platebními údaji v co nejbližší době - vyhnete se tak komplikacím, následnému vymáhání s námi spolupracující agenturou WECALL (stará se nám o právní služby) a dalšímu zbytečnému zvyšování nákladů za správu dluhu nebo EXEKUCE.

   


  Prosím o její uhrazení částky do 5 kalendářních dnů a vyhnutím se nepříjemných komplikací.

  Jinak budeme muset celou věc postoupit vymáhací agentuře Wecall. Společnost pro vymáhání účtuje za registraci 250 kč + náklady s vymáháním. Tyto platí již dlužník.   


 • Pokud do 5 pracovních dnů nezaplatí, máme smlouvu s advokátní kanceláří Wecall, která se těmito záležitostmi zabývá a vymáhá to po právní stránce. Ale pro klienta to už není doprava + 15 Kč, ale mají to za rovných 500 Kč. 
  Je jím poslán email a dopis s modrým proužkem. 
 • Klient pak na vymáhání slyší a raději zaplatí.


Bohužel, je to trochu tvrdé, ale jak jinak je to odnaučit. Někteří mají drzost si objednat třeba 3X do měsíce, my jim to posíláme a pak se nám na konci vrátí 3x balíčky jako nedoručené. Nezvedají telefony a ani nereagují na emaily. Ale na modrou obálku ano, raději pokutu zaplatí.

Reakce na od nich také máme, jsou to většinou sprosté emaily a vyhrožování, ale pak si to rozmyslí a je klid. 

Soutěž o kryty na Apple Watch - výherci

Soutěž o kryty na Apple Watch - výherci

V průběhu září jste soutěžili na našem Facebooku a Instagramu o uhodnutí, jaké jsou na obrázku hodinky od firmy Apple Watch. 

Musím říci, že jsme vás všechny pořádně zmátli. Hádali jste Apple Watch Ultra, ale jsou to hodinky Apple Watch series 7. 

Odhalení: 

 

 

 

soutez

 1. Pavlína Riedlová - Liberec vybrala si: AW31/RUZ vel.40 mm, barva růžová
 2. Vlastislav Dlabaja - Zlín Titanium, Velikost: 44 mm
 3. Roman Vágner - Praha 4 Titanium, Velikost: 44 mm

 

Samsung Galaxy Watch6

Samsung Galaxy Watch6

samsung galaxy watch 6

 Hodinky Samsung Galaxy Watch6 jsou chytrým zařízením, které kombinuje výkonné funkce s elegantním designem.

 • Samsung Galaxy Watch 6 40 mm SM-R935
 • Samsung Galaxy Watch 6 44 mm SM-R945
 • Samsung Galaxy Watch 6 Classic 43 mm SM-R950
 • Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm SM-R960

Pořídili jste si tuto novinku? 
Máme pro vás spoustu doplňků jak si hodinky Samsung Galaxy Watch6 vylepšit.  A čím, začneme ? 

 

Kryt na hodinky Samsung Galaxy Watch6: Ochrana s elegancí a stylkryt na samsung galaxy watch 6 0

Abychom si udrželi tyto hodinky ve špičkovém stavu a chránili je před poškrábáním, nárazy a prachem, můžeme použít kryt na hodinky. Kryt na hodinky není jenom praktickou ochranou, ale může také přidat hodinkám další estetický prvek a podtrhnout jejich styl.

Zachovejte krásu svých hodinek

Když investujete do hodinek Samsung Galaxy Watch6, chcete je samozřejmě udržet co nejdéle v dokonalém stavu. Přestože jsou tyto hodinky odolné, mohou se stát obětí drobných poškození, která se mohou postupně hromadit a ovlivnit jejich vzhled. Kryt na hodinky je skvělým řešením, které zachová krásu vašich hodinek na dlouhou dobu.

Různé druhy krytů pro různé potřeby

Kryty na hodinky Samsung Galaxy Watch6 jsou k dispozici v různých stylech, materiálech a designech. Některé kryty jsou vyrobeny z odolného silikonu, který dobře chrání před nárazy a poškrábáním, zatímco jiné jsou vyrobeny z tvrdších materiálů, jako je plast nebo tvrzené sklo, které poskytují vyšší úroveň ochrany.

Existují také kryty, které jsou speciálně navrženy pro konkrétní aktivity, jako je sportování nebo outdoorové dobrodružství. Tyto kryty mohou mít odolnost proti vodě a potu, a zároveň poskytují snadný přístup ke všem funkcím a ovládacím prvkům hodinek.

Elegance a styl

Kryt na hodinky nemusí být jenom ochranou, ale také může přidat hodinkám další estetickou hodnotu. Mnoho výrobců nabízí kryty v různých barvách, vzorech a designech, které se skvěle sladí s vaším osobním stylem. Můžete si vybrat kryt, který dokonale doplní váš každodenní outfit nebo se hodí k určité příležitosti.

Pokud preferujete minimalistický styl, můžete zvolit průhledný kryt, který ponechá design vašich hodinek viditelný. Na druhou stranu, pokud milujete barvy a vzory, můžete si vybrat kryt s pestrou paletou barev nebo zajímavým designem.

Snadná instalace a odstranění

Většina krytů na hodinky Samsung Galaxy Watch6 je navržena tak, aby byla snadno instalovatelná a odstranitelná. Obvykle stačí kryt přiložit na přední stranu hodinek a zajištěním kolem okrajů se bezpečně připevní. To znamená, že můžete snadno vyměňovat kryty podle potřeby a své nálady.

Závěr

Kryt na hodinky Samsung Galaxy Watch6 je skvělým způsobem, jak ochránit vaše hodinky a zachovat jejich krásu na dlouhou dobu. S výběrem různých stylů a designů krytů můžete také přidat hodinkám další eleganci a osobitost. Nezapomeňte vybrat kryt, který je kompatibilní s vaším konkrétním modelem hodinek a který vyhovuje vašim potřebám a preferencím.

 

Silikonový obal na hodinky Samsung Galaxy Watch6: Spolehlivá ochrana pro vaše hodinky Obal na hodinky Samsung Galaxy Watch6 12

Pokud jste hrdým majitelem chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch6, jistě víte, jak cenné a praktické tyto hodinky mohou být. Aby vaše hodinky zůstaly ve skvělém stavu a chránily se před běžnými každodenními riziky, jako jsou nárazy, poškrábání nebo prach, může být silikonový obal skvělou volbou. Silikonové obaly poskytují spolehlivou ochranu, zachovávají pohodlí nošení a přinášejí řadu dalších výhod.

Výhody silikonových obalů

Silikonové obaly jsou oblíbeným doplňkem pro majitele chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch6 z několika důvodů:

 1. Ochrana před poškrábáním a nárazy: Silikonové obaly jsou navrženy tak, aby poskytovaly pevnou ochranu proti poškrábání a menším nárazům. Pomáhají udržet displej a rámeček hodinek v bezpečí před nepříznivými vnějšími vlivy.

 2. Ochrana proti prachu a nečistotám: Silikonové obaly jsou často vyrobeny z odolného a pružného materiálu, který zabraňuje pronikání prachu, písku a dalších nečistot dovnitř hodinek. To je obzvláště užitečné, pokud se hodinky často používají venku nebo během sportovních aktivit.

 3. Pohodlí a ergonomie: Silikonové obaly jsou měkké a pružné, což zajišťuje pohodlné nošení na vašem zápěstí. Dobře se přizpůsobí tvaru hodinek a nemají negativní vliv na ovládání a používání hodinek.

 4. Jednoduchá instalace: Silikonové obaly obvykle snadno sklouznou na vaše hodinky a přesně padnou na jejich rozměry. Nemusíte používat žádné nářadí nebo složité postupy, abyste je nainstalovali.

Variace stylů a barev

Další výhodou silikonových obalů je jejich široká dostupnost v různých stylech, vzorech a barevných variantách. Můžete si vybrat ze základních jednobarevných obalů, průhledných obalů, nebo obalů s různými designy a motivy. To vám umožňuje přizpůsobit si vzhled vašich hodinek podle svého vkusu nebo aktuálního outfitu.

Závěr

Silikonový obal na hodinky Samsung Galaxy Watch6 je výborným způsobem, jak zachovat krásu a funkčnost vašich hodinek na dlouhou dobu. Jeho odolnost, ochranné vlastnosti a pohodlí nošení ho činí skvělým doplňkem pro majitele těchto výjimečných chytrých hodinek. Ať už jste aktivní sportovec nebo běžný uživatel, silikonový obal může poskytnout bezpečnost a klid, které si zasloužíte při nošení vašich hodinek Samsung Galaxy Watch.

 

Pásek na hodinky Samsung Galaxy Watch6: Změňte svůj styl a přizpůsobte si hodinky podle vaší osobnosti  Řemínek pro Samsung Galaxy watch6 - Alpine Loop

Hodinky Samsung Galaxy Watch jsou známé svou elegantní kombinací designu a výkonných funkcí. Jedním z klíčových prvků, který může ovlivnit celkový vzhled těchto chytrých hodinek, je pásek. Pásek na hodinky není jen praktickým doplňkem, který drží vaše hodinky na místě, ale také je to módní prvek, který vám umožňuje vyjádřit svůj jedinečný styl a osobnost.

Různé druhy pásků pro každou příležitost

Pásky na hodinky Samsung Galaxy Watch jsou k dispozici v široké škále materiálů, barev a stylů, což vám umožňuje snadno vybrat ten správný pro každou příležitost. Zde je pohled na některé z nejběžnějších typů pásků:Kovový pásek na hodinky Samsung Galaxy Watch 4 0 

 1. Kovové pásky: Kovové pásky, jako jsou nerezová ocel nebo titan, jsou ideální pro formální a profesionální události. Tyto pásky dodávají hodinkám luxusní a elegantní vzhled.

 2. Kůžené pásky: Kůžené pásky jsou klasickou volbou, která přidává hodinkám nádech elegance a šarmu. Jsou pohodlné na nošení a hodí se jak do práce, tak do společnosti.

 3. Silikonové pásky: Silikonové pásky jsou skvělou volbou pro sportovní aktivity a každodenní nošení. Jsou odolné vůči vlhkosti a potu a Luxusní dvoubarevný pásek na hodinky samsung galaxy watch 0  snadno se čistí.

 4. Nylonové pásky: Nylonové pásky jsou lehké a pohodlné. Jsou ideální pro neformální a outdoorové aktivity, jako je například sportování a dovolená.

 5. Alpine loop : Speciální vlnitý pásek na hodinky stylu vlnek. Velice líbyvý a prodyšný řemínek.

Přizpůsobte si hodinky podle vaší nálady

Jednou z výhod hodinek Samsung Galaxy Watch6 je možnost jednoduše vyměnit pásek. To vám umožňuje přizpůsobit si hodinky podle vaší nálady, aktivity nebo stylu, který právě preferujete. Můžete mít několik různých pásků a snadno je vyměňovat podle potřeby.

Kromě toho můžete používat různé druhy pásků, aby vaše hodinky odpovídaly různým událostem a situacím. Například během pracovního dne můžete zvolit elegantní kovový nebo kůžený pásek, zatímco při sportování si můžete nasadit pohodlný silikonový pásek.

Postup výměny pásku

Výměna pásku na hodinkách Samsung Galaxy Watch je obvykle snadná a není potřeba žádného speciálního nářadí. Stačí zvolit nový pásek, který je kompatibilní s vaším modelem hodinek, a následovat jednoduché postupy výměny uvedené v uživatelském manuálu.

instalace-4

Závěr

Pásek na hodinky Samsung Galaxy Watch není jen praktickým doplňkem, ale také vám umožňuje vyjádřit svůj osobní styl a přizpůsobit si hodinky podle každé situace. S širokou škálou dostupných pásků máte možnost změnit vzhled svých hodinek během pár okamžiků. Ať už si zvolíte kovový, kůžený, silikonový nebo jiný typ pásku, jistě najdete ten pravý, který perfektně vyjádří váš jedinečný vkus a životní styl.

 

 

 

Nový obal na tablet Blackview TAB G11 – Ochrana a styl pro vaše zařízení

Nový obal na tablet Blackview TAB G11 – Ochrana a styl pro vaše zařízení

Obaly a pouzdra na tablety iGET Blackview TAB G11 a iGET Blackview TAB G11SE.

Tyto výkonné a stylové obaly přináší ochranu a estetickou přidanou hodnotu pro váš tablet Blackview TAB G11 / G11 SE.

 

Elegantní pouzdro na iGET TAB G11 SE

Kožený obal na iGET TAB G11 1Obal na tablet Blackview TAB G11 je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují vysokou odolnost a trvanlivost. Pečlivé zpracování a precizní detaily jsou vidět na první pohled. Vaše zařízení bude chráněno před poškrábáním, otřesy a každodenním opotřebením, což prodlouží jeho životnost a udrží ho v bezvadném stavu.

Obal je navržen tak, aby přesně padl na tablet Blackview TAB G11 / G11 SE a zajišťoval plný přístup ke všem funkcím a portům. Nemusíte se starat o omezení při používání tabletu. Kromě toho má obal praktické otvory pro fotoaparát a reproduktory, což znamená, že můžete pořizovat fotografie a poslouchat hudbu, aniž byste museli odstraňovat obal.

Design obalu na tablet Blackview TAB G11 je moderní a vkusný. S elegantními liniemi a detaily v podobě rytiny dodá vášemu tabletu sofistikovaný vzhled. Kromě toho je obal k dispozici v různých barevných variantách, abyste si mohli vybrat ten, který nejlépe vyjadřuje váš osobní styl a preference.

Používání pouzdra na tablet Blackview TAB G11 je velmi snadné. Stačí jednoduše vložit tablet do obalu a zajistit ho pomocí magnetického uzavírání nebo suchého zipu. Vaše zařízení bude v bezpečí a připravené k použití v každém okamžiku.

 

Silikonový kryt na iGet Blackview TAB G11 – Ochrana a funkčnost pro váš tablet

silikonový opbal na iGET TAB G11 1Tento výkonný a praktický silikonový kryt poskytuje ochranu a zvyšuje funkčnost vašeho tabletu iGet Blackview TAB G11 nebo verze iGet Blackview TAB G11 SE.

Silikonový kryt je vyroben z vysoce kvalitního a odolného silikonového materiálu, který chrání váš tablet před poškrábáním, otřesy a nárazy. Jeho pevná konstrukce zajišťuje, že váš iGet Blackview TAB G11 zůstane v bezpečí před každodenním opotřebením. Navíc je kryt odolný vůči prachu a špíně, což znamená, že váš tablet zůstane čistý a funkční.

Jednou z hlavních výhod silikonového krytu je jeho precizní tvar, který přesně padne na iGet Blackview TAB G11. Kryt chrání boční a zadní stranu tabletu, přičemž stále poskytuje snadný přístup ke všem funkcím, portům a tlačítkům. Nemusíte kryt odstraňovat, abyste mohli používat fotoaparát, nabíjet tablet nebo nastavovat hlasitost. Kryt je navržen tak, aby vám umožnil plné využití všech funkcí tabletu bez omezení.

Silikonový kryt na iGet Blackview TAB G11 je také skvělým doplňkem pro zvýšení ergonomie a pohodlí při používání tabletu. Jeho povrch nabízí příjemný úchop, který usnadňuje držení tabletu a snižuje riziko pádu. Kryt také poskytuje lepší kontrolu nad tabletovým rozhraním a snižuje sklouznutí při manipulaci s ním.

Design silikonového krytu na iGet Blackview TAB G11 je jednoduchý a elegantní. S tenkým profilem a hladkými liniemi dodává vášemu tabletu moderní vzhled. Kromě toho je kryt k dispozici v různých barevných variantách, abyste si mohli vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašemu stylu a preference.

 

Produkty na iGET Blackview TAB G11 a iGET Blackview TAB G11SE ZDE. 

 

 

Elegance a funkčnost: Kožené pásky na chytré hodinky

Elegance a funkčnost: Kožené pásky na chytré hodinky

Kožené pásky na chytré hodinky jsou vyrobeny z prvotřídní kůže s precizním zpracováním, což zajišťuje jejich vysokou kvalitu a odolnost. Každý pásek je pečlivě vyroben tak, aby nabídl maximální pohodlí a dlouhou životnost. Měkkost kůže přináší pocit luxusu a pohodlí při nošení, ať už jste v práci, na společenské události nebo při sportovních aktivitách.

Jedním z hlavních přínosů kožených pásků je jejich schopnost přizpůsobit se různým příležitostem. S měnitelnými koženými řemínky na chytré hodinky si můžete snadno a rychle změnit vzhled svých chytrých hodinek. Díky široké škále barevných variant a vzorů můžete vybrat ten, který nejlépe vyjadřuje váš osobní styl a přizpůsobit jej podle svých potřeb.

Kožené pásky na hodinky jsou navrženy tak, aby byly kompatibilní s většinou populárních chytrých hodinek na trhu. Bez ohledu na značku nebo model vašich hodinek, můžete být si jisti, že kožený pásek bude perfektně sedět a dodá vašim hodinkám výjimečný vzhled.

Montáž je rychlá a jednoduchá, což vám umožňuje okamžitě využít přínosy těchto pásků.

instalace-4

Kromě estetického aspektu nabízí kožené pásky na hodinky také výhody v oblasti pohodlí a odolnosti. Kůže je přirozeně prodyšná, což znamená, že vaše kůže může dýchat a nebude se potit pod páskem. Kožené pásky jsou odolné proti běžnému opotřebení a poškrábání, což zajišťuje jejich dlouhou životnost.

 

Nabídka kožených pásků a řemínků.

Magnetický pásek na hodinky - 20 mm

Magnetický pásek na hodinky - 20 mm

 

 

Revoluční magnetický řemínek na chytré hodinky – Stylový a snadný způsob personalizace

Magnetický řemínek je vyroben z prvotřídních materiálů, které zajišťují nejen vysokou kvalitu, ale také pohodlí a odolnost. S jeho jedinečným magnetickým mechanismem můžete snadno a rychle připevnit a odpojit řemínek se zápěstí. 

Design magnetického řemínku je elegantní a moderní, nabízí vám širokou škálu možností personalizace. Díky různým barevným variantám a vysoce kvalitním materiálům si můžete vybrat řemínek, který nejlépe vyjadřuje váš osobní styl.

Kromě stylového designu nabízí magnetický řemínek také vynikající funkčnost. Díky pevnému a spolehlivému magnetickému spojení můžete být si jisti, že váš řemínek zůstane na svém místě po celý den. Je navržen tak, aby byl odolný vůči otřesům a pohybu, a tím zajišťoval bezpečné nošení vašich hodinek ve všech situacích.

instalace-4

Přechod na magnetický řemínek je rychlý a snadný. Stačí odpojit stávající řemínek a připevnit nový magnetický řemínek.  Jeho univerzální rozměry jsou kompatibilní s většinou chytrých hodinek na trhu, což znamená, že můžete využít výhod magnetického řemínku bez ohledu na značku nebo model vašich hodinek.

Vyzkoušejte revoluční magnetický řemínek na chytré hodinky od společnosti AC mobile a objevte nový způsob nošení svých hodinek a pohodlí. Získejte svobodu a styl, který si zasloužíte.

 

Koupíte zde.

Inovativní měkký silikonový řemínek na hodinky - perfektní spojení pohodlí a stylu.

Inovativní měkký silikonový řemínek na hodinky - perfektní spojení pohodlí a stylu.

 

Tento revoluční produkt - pásek na hodinky s roztečí 22 mm - přináší spojení vynikajícího komfortu, odolnosti a moderního designu do vašeho každodenního života. Materiál, ze kterého je řemínek vyroben, je prvotřídní silikon s vysokou kvalitou zpracování. Jeho měkkost a flexibilita zajišťují, že budete mít pocit, jako byste na ruce nosili něco velmi příjemného a lehkého. Na rozdíl od klasických kovových nebo kožených řemínků nedráždí pokožku a nezpůsobuje nepohodlí při nošení.

S měkkým silikonovým řemínkem ha chytré hodinky, se můžete cítit svěže po celý den. Další výhodou tohoto řemínku je jeho odolnost vůči vodě a poškrábání. Můžete si být jisti, že váš měkký silikonový řemínek vydrží i v náročných podmínkách. Ať už jste aktivní sportovec, milovník dobrodružství nebo prostě hledáte něco, co vydrží každodenní opotřebení, tento řemínek je ideální volbou pro vás.

 

instalace-4

Přechod na měkký silikonový řemínek je snadný. Stačí odstranit původní řemínek a jednoduše připojit nový měkký silikonový řemínek k vašim hodinkám. Jeho univerzální rozměry zajišťují, že bude pasovat na většinu standardních hodinek, ať už jde o pánské, dámské nebo unisex modely. Vyzkoušejte inovativní měkký silikonový řemínek na hodinky od společnosti AC mobile a objevte novou úroveň pohodlí, odolnosti a stylu. Nechte své hodinky vyniknout mezi davem a přitáhněte pozornost svým jedinečným a moderním doplňkem.

Koupíte zde.

Dovolená

Naši milí zákazníci,actym-dovolena-1

   v období od pondělí 16.7 2022 až do pátku 22.7.2022 jsme vyhlásili dovolenou pro celý tým AC mobil. Jarní prázdniny na Prostějovsku. Budeme odpočívat a hledat inspirace, jak naše služby ještě více zdokonalit k Vaší spokojenosti.

Objednávky PŘIJÍMÁME!

Veškeré objednávky budou zpracovány a odeslány po termínu 23-25.7 2022