Lenovo TAB P11 5G - příslušenství pro tento tablet

Tablety se staly důležitou součástí našeho každodenního života. Ať už je používáme k práci, studiu, k zábavě nebo ke komunikaci s našimi blízkými, vždy se nám hodí mít je chráněné. Zvláště pokud se jedná o high-end model, jako je Lenovo TAB P11 5G. V tomto článku se podíváme na některé produkty, které mohou pomoci zachovat tablet v bezvadném stavu.

V článku máme produkty pro Lenovo TAB P11 5G  Kód výrobce: Model- ZA8Y0032CZ, Produkt Lenovo® TB-J607Z Lenovo TAB P11 5G - 1

Obaly a kryty pro Lenovo TAB P11 5G

Obaly a kryty pro tablet Lenovo TAB P11 5G jsou určeny k ochraně tabletu před nárazy, pády a poškrábáním. Kromě toho mohou také poskytnout určitou míru odolnosti vůči vodě a prachu.

Na našem eshopu máme dispozici široká škála obalů a krytů, které jsou navrženy tak, aby perfektně pasovaly na tento konkrétní model tabletu. Některé z nich jsou vyrobeny z tvrdého plastu, zatímco jiné z měkkého silikonu nebo koženky. Některé kryty také obsahují stojany, které usnadňují sledování videí nebo psaní na tabletu.

 

Silikonové obaly na Lenovo TAB P11 5Gsilikonový obal na lenovo tab P11 0

Silikonové kryty jsou oblíbené mezi dětmi, velký zájem je o ně i ve školách a školkách. Tyto obaly jsou vyrobeny z jemného silikonu, v různých barvách a s integrovaným stojánkem. Rohy tabletu jsou vyztuženy a velice odolné proti mechanickému poškození, otřesům a zmírní následky pádu. Vyztužené rohy i mají funkci, když položíte tablet na stůl displejem dolů, displej se stolu nedotýká a je od něj cca 5 mm. 

 

Flipové pouzdro pro Lenovo tab P11 5G FLIPOVÉ POUZDRO PRO lenovo tab P11 0

Velice odolné a na dotek příjemné pouzdro pro váš nový tablet Lenovo P11 5G TB-J607 11", jedná se o první generaci.. Obal je vyroben z silikonu a plastu. Tablet v něm velice dobře drží a je chráněný před nebezpečí důsledkům pádu a poškrábání.

 

OUTDOOROVÝ KRYT NA LENOVO TAB P11 5Ghybridní obal na lenovo tab P11 1

Outdoorový obal na tablet Lenovo Tab P11 5G TB-J607 11", jedná se o první generaci.. Velmi odolný obal pro nešetrné zacházení ochrání váš nový tablet. Vhodný pro extrémní sporty nebo profese. Obal je složen z několika vrstev a velice dobře chrání tablet před mechanickým poškozením. Pouzdro pro tablet Lenovo P11 5G s otočným držákem.Tvrzená skla pro Lenovo TAB P11 5G tvrzené sklo pro lenovo tab P11

Dalším způsobem, jak chránit tablet Lenovo TAB P11 5G, je použití tvrzeného skla. Tento produkt je navržen tak, aby chránil displej tabletu před poškrábáním nebo prasknutím.

Tvrzené sklo pro tablet Lenovo TAB P11 5G je vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu, který je odolný vůči škrábancům a otiskům prstů. Navíc je také velmi tenké a průhledné, takže neovlivňuje kvalitu zobrazení na displeji.

 

 Celkově vzato, pokud chcete prodloužit životnost svého tabletu Lenovo TAB P11 5G a udržet jej v co nejlepším stavu, měli byste zvážit investici do kvalitního obalu, krytu a tvrzeného skla. Tyto produkty vám nejen pomohou chránit váš tablet, ale také zlepší jeho funkčnost a estetický vzhled.