Kovové pásky opět v módě

Pořídili jste si chytré hodinky nebo sportovní náramek a chcete si jej vylepšit nějakým novým řemínkem nebo páskem. Do módy se opět vrací barevné kovové pásky, které se jednoduše vymění za původní pásek a hodinkám dodá jiný vzhled. Někteří do vnímají i jako retro styl z dob digitálek. 

 

kovový pásek na hodinky

Kovové pásky jsou vyrobeny z materiálu slitin, jsou velmi jemné a příjemné na dotyk. Pásky jsou i vzdušné a nepotí se pod nimi zápěstí. 

V naší nabídce máme dva druhy zapínání: 

  • Se zapínáním pomocí přezky uprostřed pásku. Na pásku si nastavíte velikost obvodu podle vaší ruky, zajistíte klapkou a máte pevně danou  délku řemínku. Tyto řemínky jsou tvrdší a vypadají i jako masitější. Zapínání je přes háčky a zacvaknutí + pojistka pře vrch. Docela složité, ale drží pevně. Doporučuji pro klienty, co mají rádi pevný náramek a pevné uchopení na ruce. 
    kovový pásek na hodinky - 1

  • Druhé zapínání pomocí magnetu na konci řemínku. Hodinky si navlečete na ruku a koncem řemínku "přilepíte" k druhému konci pásku. Je to jednoduší styl a hlavně si při každém nasazení stanovujete délku řemínku a tím i obvod pásku. Velice vhodné pro lidi, co jim otékají ruce nebo mají jiné zdravotní problémy. Nemusíte se bát, že by hodinky se zápěstí spadly, i když je tam jenom malý magnet, pevně drží a nerozepnou se.
    kovový pásek na hodinky - 2
  • V nabídce máme ještě pásky pro hodinky Samsung Galaxy Watch, které mají kulaté zakončení k hraně samostatných hodinek. Jinak zapínání hodinek je stejné jako předešlý pásek - magnetické zapínání. 

    kovový pásek na hodinky - 3

 

Prosím při výběru hávejte hlavně pozor na rozteč vašich původních pásků a podle toho kupujte rozteč novách kovových pásků a nejen kovových. Rozteč jednoduše změříte na hraně u osičky. Osičku neměřte, ta je asi z každé strany o 1 mm větší. 
Rozteče se pohybují od 18 mm, 20 mm, 22 mm, 24 mm až do 26 mm u některých větších hodinek jako jsou Garmini Fenix 7.

 

Více o velikosti pásku máme v článku ZDE.