O nás

Vítejte ve světě AC mobile.cz, kde každý obal vypráví příběh a každý doplněk je klenotem pro vaše elektronické miláčky!

Naším příběhem je vášeň, která se zrodila z jednoduché potřeby. Před 15 lety jsme byli jako vy – nadšenci do nejnovějších technologických vychytávek, kteří si však uvědomili, že naše milované tablety, mobily a chytré hodinky si zaslouží více než jen obyčejnou ochranu. Toužili jsme po obalech, které jsou nejen praktické, ale i stylové a dokonale padnoucí. A tak jsme se rozhodli vzít věci do vlastních rukou a AC mobile.cz bylo na světě! 

Naši ideální zákazníci jsou ti, kdo chápou, že technologie není jen užitečný nástroj, ale také prodloužení jejich osobnosti. Milovníci detailů, kteří vědí, že správný obal nebo pásek na hodinky může znamenat rozdíl mezi "to stačí" a "to je to!". Jste to vy? Pak vítejte v klubu!

Co nás dělá unikátními? No přece to, že každý produkt ve vaší nabídce je vybrán s láskou a precizností. U nás nenajdete obaly, které drží na gumičkách či háčcích – u nás je každý kousek ušitý na míru pro konkrétní model. A když říkáme "na míru", myslíme to vážně – jako elegantní oblek od nejlepšího krejčího.

Proč byste si měli vybrat právě nás? Protože v AC mobile.cz se s vámi smějeme technologické nudě na pospas! Kdo řekl, že ochrana vašich elektronických přátel nemůže být zábavná? U nás najdete obaly, které nejen chrání, ale i vykouzlí úsměv na tváři. A pokud hledáte něco, co zrovna nemáme, stačí říct a my to pro vás vytáhneme z klobouku – samozřejmě s humorným průvodním komentářem!

Nakonec, naše filozofie je prostá: Chceme, aby vaše technologie byla v bezpečí a zároveň vypadala skvěle. V AC mobile.cz vám slibujeme, že vaše zařízení dostane tu nejlepší péči – a že při jejím vybírání zažijete spoustu zábavy.

Tak tedy, milí technologičtí nadšenci, připravte se na cestu plnou stylu, humoru a bezkonkurenční ochrany. Vítejte v rodině AC mobile.cz, kde váš tablet, mobil nebo chytré hodinky nikdy nebudou nudné!

 

Internetový obchod AC mobile je česká firma se skladem na Moravě a vše co nabízíme máme zde. Vyskladňujeme nejpozději do druhého dne. Vše podle českých unijních zákonů. Dodáváme také k našim sousedům SK, AT, DE.

Nejsme nákupní galerie ani tržiště.

 


provozovatel:

ACcessories mobile s.r.o.
Ohrozim 3
798 03 Ohrozim
Okr. Prostějov
Olomoucký Kraj


IČ: 03740536
DIČ: CZ03740536

BÚ: 2200737268/2010   CZ FIO Bank

UniCredit Bank SK: 1609560002/1111,
IBAN: SK2211110000001609560002, BIC/SWIFT: UNCRSKBX