Obal pro naše malé princezny

Chráníme, co milujeme

Každý kousek elektroniky, který vstoupí do rukou našich dětí, se stává nejen průvodcem vzdělávání a zábavy, ale i vzácným pokladem. A jako každý poklad, i tablet Xiaomi Redmi Pad SE si zaslouží maximální ochranu. Představujeme vám obal, který je navržený přesně pro potřeby našich malých princezen ve věku od 4 do 15 let.

Tento robustní, ale elegantní obal v barvě růžovo-vínové je více než jen ochranný doplněk. Je to výraz péče a lásky, kterou chceme našim dětem poskytnout. Víme, že děti mají tendenci hrát si i v náročnějších podmínkách, a proto tento obal přichází s několika vrstvami ochrany, aby odolal drobným nehodám a pádům.

Vyrobili jsme pevnost

Hlavní rám obalu je vyroben z tvrzených plastů, které poskytují pevnou oporu tabletu, a přitom zachovávají jeho lehkost a manipulativnost. Silikonový povrch je nejen příjemný na dotek, ale i neklouzavý, což zajišťuje pevný úchop i v těch nejmenších ručkách. A když přidáme tvrzené sklo na displej, dostáváme kombinaci, která nabízí nejvyšší možnou ochranu.

Praktičnost v každém detailu

Všímáme si také potřeby flexibility při používání tabletu. S obalem přichází stojánek pro pohodlné sledování obrazovky, poutko na ruku s možností otáčení o 360° pro snadné držení, a také popruh přes rameno pro bezpečné nošení. Každý prvek byl navržen s ohledem na praktičnost a bezpečnost.

Elegance, která chráníobal pro princezny-malý

Tento obal není jen o ochraně, je to také stylový doplněk, který osloví každou malou dámu. Růžovo-vínová barva a jemné linie obalu dokážou potěšit oko a zároveň vyjádřit individualitu vaší dcery.

Rodiče, kteří chtějí pro své děti to nejlepší, najdou v tomto obalu ideálního spojence. Nejenže ochrání tablet před nástrahami každodenního používání, ale zároveň podtrhne jedinečnost a krásu dětského světa. Investice do ochrany tabletu je investicí do klidu a jistoty, že vaše děti mohou bez obav prozkoumávat, učit se a růst.

Společně chráníme radost z objevování

 

 

Outdoorový kryt na Xiaomi Redmi Pad SE

Outdoorový kryt na tablet Xiaomi Redmi Pad SE s uhlopříčkou 11". Tento obal je velice odolný obal složený s několika vrstev. Obal je velice vhodný pro horší zacházení, snese i menší pády. S kombinací tvrzeného skla na displeji dává nevětší bezpečí vašemu novému tabletu. Kryt je pevný (použité tvrzené plasty jako rám tabletu) silikonový povrch který je příjemný na dotek a spoustou doplňků jako jsou stojánek, poutko na ruku s možnosti otáčení o 360°nebo popruh přes rameno.

Koupíte zde.

 

 

1. Obal na tablet pro děti 2. Ochranný obal Xiaomi Redmi Pad SE 3. Dětský obal na tablet 4. Bezpečný obal na elektroniku 5. Robustní obal na tablet 6. Tabletový obal s popruhem 7. Obal na tablet s poutkem 8. Tabletový obal s ochranou displeje 9. Elegantní dětský obal na tablet 10. Tabletové pouzdro pro školy 11. Multifunkční obal na tablet 12. Tabletový obal odolný proti pádům 13. Obal na tablet s tvrzeným sklem 14. Tabletový obal s praktičností 15. Silikonový obal na tablet 16. Ochrana tabletu pro děti 17. Ochranné pouzdro pro elektroniku 18. Tabletový obal s držákem 19. Obal na tablet pro teenagery 20. Obal na tablet pro rodiny