Lenovo tab Yoga 11" s klávesnicí - alternativní řešení

Bohužel výrobci nevyrábí obal s klávesnicící na Lenovo Yoga tab 11". Na 13" máme zde a je to velmi oblíbené, ale nemají na 11". Kde Lenovo Yoga tab 11" je více rozšířené, má perfektní stojánek a chybí k tomu klávesnice. 


Máme pro vás dvě alternativy. 

Jedna je řešení na pracovní stůl, není moc vhodná pro převážení a druhá se v provedení slim-klávesnicí vhodná pro převoz. 

První řešení: 

bezdrátová klávesnice s myší 0

Bezdrátová klávesnice a myš v provedení mini.  Combo Mini Multimediální sada klávesnice plné velikosti pro PC, Počítač, notebook, tablet, mobilní telefon, TV a další.

Klávesnice se jednoduše připojí k zařízení. Připojí se pomocí USB přijímače, který je součátí. Pokud to máte k tabletu, prosím napište do poznámky, jaká má tablet konektor (USB type C, microUSB u starších tabletů) , pošleme vám redukci zdarma. 

 

Druhé řešení:

10 palcová klávesnice 1

Tenká 10" klávesnice k tabletům, vhodná do obalu. 10" bluetooth klávesnice k vašemu tabletu. Kompatibilní s Android, Windows a iOS. Velice snadné připojení, s dlouhou výdrží baterie. Malý rozměr 10" tabletu. Vhodná ke všem chytrým telefonům, tabletům, k TV. Klávesnici můžete přidat k tabletu do obalu

 

Obal pro slim-klávesnici 

kožený obal na lenovo yoga tab 11 0

Kožené pouzdro na tablet Lenovo Yoga Tab 11" YT-J706F rok prodeje 9/2021. Chraňte svůj nový tablet obalem ze syntetické kůže. Tablet se vkládá do pouzdra a zajistí se proti nechtěnému vypadnutí. Obal je vyroben přímo na tento typ tabletu Lenovo Yoga Tab 11" YT-J706F. Pro nechtěnému otevírání je zajištěno gumovým popruhem. Obal určený pro verze Lenovo yoga tab 11, nepasuje na verzi PRO.

 

Pořídili jsme malou foto dokumentaci. Bohužel nemáme k dispozici tablet Lenovo Yoga tab 11 ale starší tab Lenov Yoga tab 3 10. Na obrázku vidíte, že tablet se slim-klávesnicí se dá zavřít, zajistit gumičkou a přenášet.