Skleněný obal na mobilní telefon

Už nějakou dobu máme v nabídce skleněné obaly na mobilní telefony, které jsou u našich zákazníků oblíbené, ale stále se ptáte, jestli obal vydrží a nepraskne nebo jestli není nebezpečný při jeho rozbití. Ano, je zde riziko. Jedná se o sklo a při rozbití vznikají ostré hrany. Avšak není to tak nebezpečné, jako když rozbijete sklenici nebo okno. U našich skleněných obalů z nabídky se jedná o speciální sklo, u kterého je snížená hranice nebezpečí, tudíž je to podobná situace jako u autoskel nebo speciálních skel do dveří, které si dáváme do dětských pokojů atd. 

skleněný obal- obr

Obal je vyroben ze silikonového pouzdra, které chrání mobilní telefon z boku (hrany) tlačítky a i částečně displej, jelikož je vystouplý a i když položíte mobilní telefon na stůl stranou displeje dolů, displej se povrchu stolu nedotýká (samozřejmě, že bereme v potaz rovné stoly, u stolů z přírodního nerovného dřeva to neplatí). Zadní strana je vyrobena ze speciálního skla s barevným motivem, obrázkem nebo mixem barev. Sklo je vloženo do silikonového rámu a pevně drží. Nelze jej vyjmout bez porušení silikonového rámu. 

Při standardním používání obal vydrží a sklo nepraskne. Avšak pokud s telefonem zacházíte hůře, telefon vám padá na zem nebo jej mechanicky namáháte, třeba v zadní kapse a sedáte si, sklo prasknout můž. 

Při rozbití nebo prasknutí se sklo nerozsype a nevypadne z obalu, pouze popraská a mohou vzniknou ostré hrany, které by mohly způsobit pořezání. Proto doporučujeme telefon z obal vyjmout a obal bez prodlení vyhodit. 

Nebezpečí je minimální, ale bezpečnost je na prvním místě.