Nabíječky na hodinky Amazfit - Xiaomi

Náhradní nabíječky pro chytré hodinky Amazfit a Xiaomi Watch: Co Je třeba vědět

Chytré hodinky se staly nedílnou součástí každodenního života mnoha lidí. Jak Amazfit, tak Xiaomi Watch nabízejí řadu funkcí, které zahrnují sledování fitness aktivit, zobrazování notifikací ze smartphonu nebo dokonce GPS sledování. Nicméně, jako všechny elektronické přístroje, i chytré hodinky vyžadují pravidelné nabíjení, aby mohly fungovat. Zde přicházejí do hry náhradní nabíječky, které mohou být užitečné, pokud se originální nabíječka ztratí, poškodí nebo chcete mít více nabíjecích možností na různých místech.

Při výběru náhradní nabíječky je důležité věnovat pozornost několika klíčovým aspektům, aby bylo zajištěno, že bude kompatibilní s vašimi hodinkami. Zde jsou některé základní informace, které byste měli mít na paměti: 

Vybírat bychom měli podle popisu a přesné verze hodinek. Třeba hodinky:  Xiaomi Amazfit GTR 47 mm, Xiaomi Amazfit T-rex, Xiaomi Amazfit GTR lite a jiné nebo podle rozteče.

Rozteč nabíjecích kontaktů:nabíječky na chytré hodinky - rozteč
- 1,1 cm: Některé modely chytrých hodinek Amazfit a Xiaomi mají nabíjecí kontakty umístěné ve vzdálenosti 1,1 cm od sebe. Při nákupu nabíječky se ujistěte, že rozteč kontaktů odpovídá vašemu modelu hodinek.
- 1,3 cm: Jiné modely mohou mít kontakty rozložené dále od sebe, s roztečí 1,3 cm.
- 1,8 cm: A existují také hodinky, které vyžadují ještě větší rozteč kontaktů, konkrétně 1,8 cm.

 

1.8 cm (1,75 cm) 1,3 cm (1,4 cm) 1,1 cm
Amazfit GTR4
Amazfit GTR4 pro
Amazfit GTS4
Amazfit T-Rex 2 (A2169)
Amazfit GTR3 pro
Amazfit GTR3
Amazfit GTS3
Amazfit CHEETAH PRO
Amazfit CHEETAH
Amazfit T-Rex Ultra
Amazfit GTS4 Mini
Amazfit Bip 3
Amazfit Bip 3 Pro
Amazfit T-Rex Pro A2011
Amazfit T-Rex Pro
Amazfit GTR 2E
Amazfit GTS 2E
Amazfit GTS 2 Mini
Amazfit GTR 2
Amazfit POP Pro
Amazfit POP
Amazfit GTR 2
Amazfit GTS 2
Amazfit Bip U
Amazfit Zepp E
Amazfit Zepp Z
Amazfit A1918/A1951
Amazfit A1968/A2009
Amazfit A1935/A1957
Amazfit GTS
Amazfit GTR 47 mm
Amazfit GTR 42 mm
Amazfit T-rex
Amazfit GTR lite
Nabídka zde Nabídka zde Nabídka zde

 

Materiál a barva:
- Náhradní nabíječky jsou typicky vyrobeny z plastu, což je standardní a odolný materiál.
- Barva bývá černá, což je univerzální a snadno se kombinuje s většinou elektronických příslušenství.

Nabíjení:nabíječky na chytré hodinky - rozteč1
- Specifikace nabíjení DC 5V-1,0A je běžný standard pro USB nabíječky. Znamená to, že nabíječka poskytuje výstupní napětí 5 voltů s proudem 1 ampér. To by mělo být dostatečné pro nabíjení chytrých hodinek, ale vždy je dobré se podívat na specifikace vašich hodinek a ujistit se, že je tento výkon kompatibilní.

Při výběru náhradní nabíječky je také důležité zkontrolovat, zda má správnou koncovku pro vaše hodinky a zda je na druhé straně standardní USB konektor, který umožní snadné připojení k počítači nebo USB adaptéru.

 

 

Nebo můžeme nabídnout rovnou nabíjecí "placku" do USB.

 

nabíječky na chytré hodinky - rozteč2

nabíječky na chytré hodinky - 1,3

1. Nabíječky Amazfit 2. Nabíječky Xiaomi Watch 3. Náhradní nabíječky chytrých hodinek 4. Amazfit nabíjecí kabel 5. Xiaomi Watch nabíjecí dock 6. Amazfit GTR nabíječka 7. Amazfit T-Rex nabíječka 8. Amazfit GTR Lite nabíječka 9. Nabíječka chytrých hodinek 1,1 cm 10. Nabíječka chytrých hodinek 1,3 cm 11. Nabíječka chytrých hodinek 1,8 cm 12. Kompatibilní nabíječka pro Amazfit 13. Kompatibilní nabíječka pro Xiaomi 14. Univerzální nabíječka pro chytré hodinky 15. Přenosná nabíječka pro hodinky 16. Nabíjecí příslušenství pro hodinky 17. Chytré hodinky nabíjení 18. Fitness tracker nabíječka 19. Rozteč nabíjecích kontaktů hodinek 20. Kvalitní nabíječka pro hodinky 21. Nabíječka pro sportovní hodinky 22. Multifunkční nabíječka hodinek 23. Nabíječka pro hodinky s GPS 24. Nabíječka pro notifikační hodinky 25. Nabíječka pro hodinky s fitness funkcemi 26. Amazfit a Xiaomi nabíjecí řešení 27. Nabíječka pro každodenní použití hodinek 28. Cestovní nabíječka pro chytré hodinky 29. Bezpečná nabíječka pro hodinky 30. Rychlonabíječka pro Amazfit a Xiaomi