Vhodný obal do výroby nebo skladu

Jste firma a sháníte pro nové tablety vhodný obal který vydrží extrémní zátěž, prach, nečistoty a tvrdé zacházení. Dobře se drží a je příjemný nejenom na dotyk ale i na práci? 


Ano máme pro vás nějaké možnosti.

Prvním, velmi odolným a velice oblíbeným u autoservisů, ve stavebnictví, sklady, ve výrobě, pekaři, dopravci, školy, školky a dodávali jsme i dálniční policii. 

na příkladu budeme používat obaly na Lenovo tab m10 plus 3 generaci, ale máme je i na jiné tablety od Lenova, Samsung, Realme, Xiaomi, Huawei

 

 

  

 

Pokud vás tyto videa nepřesvědčila, trochu produkt popíšeme. 

Z čeho se obal skládá?

outdoor obal článek

 

  1. Rámeček - tvrdý plastový rám. Některé verze jsou vybaveny i folii, která chrání displej. Testovali jsme jej a moc nedoporučujeme z důvodu že folie nepřilne přímo k displeji, nepřilepí se a v rozích odstává a je problém křížkem nahoře vpravo vypnout nějakou aplikaci. Dá se jednoduše odstranit a doporučujeme tvrzené sklo. Proč, popíši níže. 

  2. váš tablet, který jste si pořídili. Prosím pozor. Obal je pro přesný typ - model tabletu. Orientujte se podle TB.... třeba u tohoto modelu TB132.

  3. pevný vnitřní část - neboli kostra obalu vyrobená z tvrzeného plastu. Uvnitř je ještě vyztužena měkkým molitanem pro přichycení tabletu. Plast do kterého se zacvakne rámeček, drží stojánek a otočný kloub s popruhem na ruku. Dá se připojit (je v sadě) i popruh přes rameno. 
  4. odolný barevný silikonový obal - ten má funkci snížit důsledky nárazu, třecí funkci proti nechtěnému pohybu, příjemný na dotyk a dává celé sadě okrasný design.

Jako celek je to velice odolný obal a ideální pro vaší ochranu nového tabletu v drsných podmínkách. 

 

baner pro firmy

 

Tvrzené sklo na tablet.

Většinou je to poslední položka, a ta se velmi často zapomíná, přesto je velice důležitá a to z důvodu pevnosti displeje. Tvrzené sklo nemá funkci jenom proti poškrábání displeje, nebo brání proti nadměrné špíně a mastnotě, ona má i jiné vlastnosti a jednou je že zmírňuje následky rozbití třeba při pádu. 
Když tablet padá třeba na roh, v dotyku se zemí se začnou deformovat plasty a vše kolem, i když máme tablet v obalu (čím vyztuženější obal, tím lépe) talk přeci jenom tam nějaká deformace je a pro sklo je to katastrofa. Plasty elektronika, dráty, baterka vydrží, ale sklo velice rádo křupne. Pokud na něm máte tvrzené sklo tak v místě nárazu rozloží tlak na celou plochu a následek je mírnější, v lepším případě žádný. Folie tuto vlastnost neměli. 
Kolmý oder na displej se také rozloží po tvrzeném skle, zapruží a maximálně praskne, pokud je ale větší, odnese to i displej, ale to už musí být větší rána. 

baner displej