Stojánky na mobilní telefony a tablety.

Dnes se zaměříme na stojánky pro telefony a tablety.stojan
Za dobu své působnosti jsme již vyzkoušeli, nakupovali a nabízeli mnoho druhů stojánků a stojanů na oba druhy zařízení.
Stojany byly vyrobené z následujících materiálů:

 • plast
 • kov
 • dřevo
 • sklo

V dnešní době nabízíme už pouze kovové. Důvody, jsou stále stejné. Skleněné jsou moc drahá a zakoupí je málo kdo. Dřevěné časem seschnou a praskají, bambusouvé nejsou špatné, ale zákazníci je moc nevyhledávají, protože je to netradiční materiál. Největší skupinou na trhu jsou plastové. Ty ale už nenabízíme. Jsou to takové odlitky z různých druhů plastů a barev a jsou nestálé. Nový stojánek vypadal pěkný, funkční, lehký a svítil různými barvami. Využití bylo opravdu multifunkční. Ale to pouze první měsíc nebo dva. Při používání se se dostavuje velká poruchovost a následné reklamace. 

Proto jsme zůstali u kovových. Materiál je hlavně hliník (Al), stálý téměř nezničitelný a barevnost i po mnoha letech zůstává stejná (nemusíme prát v pervolu :-) ). Jsou stále funkční. Váhově jsou stojánky sice těžší a cenově i dražší, ale vyplatí se do nich investovat. Ono se na něm ani nedá skoro nic zničit. Jeden exemplář máme již na stole cca 7 let a kdybychom ho umyli a vyčistili, tak je jako nový a nikdo jeho stáří nepozná. 

 

Na výběr máme tři druhy. 

 • Nepolohovatelný (už jenom pár kusů do vyprodání) Koupíte zde.
  V
  hodný na mobilní telefony a menší tablety. Nevýhodou je, že se nedá polohovat. 
 • Malý polohovatelný ve dvou kloubech. Koupíte zde.
  Vhodný na mobilní telefony a menší tablety. Má malé rozměry, dá se velice dobře složit a součástí stojánku je i cestovní pytlíček. 
 • Velký polohovatelný stojan. Koupíte zde. 
  Vhodný na tablety. Je velice stabilní a "unese" v jakékoliv poloze i 13" tablet. Máme osobně vyzkoušeno na tabletu Chuwi Hi 13 (jeden z mála velkých tabletů s Windows). Máme ho v černé barvě, přidali jsme k němu černou klávesnici a plní funkci malého PC. Tyto stojánky hlavně kupují firmy pro tablety na prezentace na veletrzích nebo recepcích. Tablet můžete plně používat, pracovat na něm a nemáte strach, že se převrátí. Doporučujeme.

Další možností je přímo klávesnice se stojanem. Je to vhodné řešení pro děti školou povinné. Z klávesnice vysunete stojan a nasadíte na tablet. 

stojan z klávesnicí