Jak udělat z Apple Watch verzi ULTRA

apple watch ultra - obr2

Máte hodinky Apple Watch jakékoliv série a chcete je povýšit na verzi ULTRA? Tedy jenom vzhledově. Máme řešení. 

Máme dobrého dodavatele na obaly na hodinky Apple Watch a to série:

 • Series 7, 8, - 45mm
 • Series 4, 5, 6, SE  - 44mm,
 • Series 7, 8,  - 41mm
 • Series 4, 5, 6, SE -  40mm
 • Series 1, 2, 3  - 42mm
 • Series 4, 5, 6, SE - 40mm
 • Series 1, 2, 3 - 42mm
 • Series 1, 2, 3 - 38mm

 

Jak změnu provést, vybrat si u nás obal dle vašich požadavků a přání a jenom pak jednoduše aplikovat. 

 

 

Plastový kryt na hodinky Apple Watch: Ochrana s praktičností a stylem

Hodinky Apple Watch jsou nejen chytrým zařízením, ale také módním doplňkem, který často reflektuje osobnost a styl nositele. Aby byla zajištěna jejich dlouhodobá bezchybnost a bezpečnost, mnoho uživatelů volí ochranné kryty. Mezi oblíbené volby patří plastové kryty, které kombinují ochranu, praktičnost a někdy i designový prvek. V tomto článku se podíváme na výhody plastových krytů na hodinky Apple Watch jakékoliv série.

Výhody plastového krytu na hodinky Apple Watch:

 1. Ochrana před poškrábáním a nárazy: Plastové kryty jsou navrženy tak, aby poskytovaly základní ochranu před poškrábáním a nárazy, které by mohly vaše hodinky postihnout během denního nošení. Jejich odolný plastový povrch je schopen absorbovat mírné nárazy a ochránit displej a tělo hodinek.

 2. Lehkost a flexibilita: Plastové kryty jsou obvykle lehké a flexibilní, což znamená, že se snadno nasazují a sundávají. To je zvláště užitečné při změně krytu nebo při čištění hodinek.

 3. Jednoduchá instalace: Plastové kryty se připevňují pomocí klikacího přesného mechanismu, což umožňuje rychlou a jednoduchou instalaci. Není třeba používat žádné speciální nástroje.

 4. Doplnění designu: Mnoho výrobců nabízí plastové kryty v různých barvách a stylech, což umožňuje uživatelům personalizovat vzhled svých hodinek. Mohou vybrat kryt, který ladí s jejich oblíbenou barvou nebo outfitem.

 5. Dostupnost a cena: Plastové kryty jsou často cenově dostupnější než kryty vyrobené z jiných materiálů, jako je kov nebo kůže. To znamená, že můžete snadno získat ochranu pro své hodinky bez výrazné investice.

 6. Ochrana proti prachu a vlhkosti: Plastové kryty mohou poskytovat základní ochranu proti prachu, vlhkosti a drobným nečistotám, které by se mohly dostat do vnějších částí hodinek.

Plastové kryty na hodinky Apple Watch jsou skvělým způsobem, jak zajistit ochranu a zároveň přidat designový prvek k tomuto chytrému zařízení. Jejich lehkost, snadná instalace a cenová dostupnost dělají z plastových krytů oblíbenou volbu mezi uživateli. Bez ohledu na to, zda máte rádi barevný a výrazný styl nebo spíše jednoduchý a praktický, existuje široká škála plastových krytů, které můžete vybrat podle svých preferencí.

 

Výběr obalů zde.