TVRZENÉ SKLO PRO SAMSUNG GALAXY TAB S6 Lite

40 hodnocení

Toto tvrzené sklo pro Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10,4 je ideální ochranou pro váš tablet. Sklo nabízí prémiovou ochranu proti nárazům a poškrábání bez toho, aniž by ovlivnilo citlivost dotykové obrazovky. Sklo má silnou odolnost proti otiskům prstů díky oleofobnímu povlaku. Užívejte si jasné a ostré barevné zobrazení s tímto ochranným sklem, které navíc zajišťuje, že vaše obrazovka zůstane čistá a bez škrábanců. Jeho tvrdost 9H zajišťuje maximální odolnost proti poškození. Sklo je snadné nainstalovat a bez bublin, takže nemusíte mít obavy z aplikace. Balení obsahuje také čistící sadu pro udržení vašeho tabletu v nejlepším stavu. Chráníte svůj Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10,4 s tímto tvrzeným sklem a udržujte ho vypadat jako nový.
TVRZENÉ SKLO PRO SAMSUNG GALAXY TAB S6 Lite 10,4 SM - P610/613/615/619

 

 

Kód: 575/TVR
249 Kč 206 Kč bez DPH
TVRZENÉ SKLO PRO SAMSUNG GALAXY TAB S6 Lite
40 hodnocení
Velikost: TVRZENÉ SKLO PRO SAMSUNG GALAXY TAB S6 Lite 10,4
Skladem (2 ks) | 575/TVR
249 Kč
206 Kč bez DPH
3,8 40 hodnocení

Toto tvrzené sklo na tablet SAMSUNG GALAXY TAB S6 Lite 10,4 SM - P610/615. je vhodné pro ochranu vašeho displey-e. Bezproblémově se nalepí a reakce na dotyk a užívání jsou perfektní.

 TVRZENÉ SKLO PRO SAMSUNG GALAXY TAB S6 Lite 10,4 SM - P610/615.

Moderní tvrzené sklo vysokým rozlišením "neprůstřelné sklo" je vyrobeno ze speciálního tvrzeného skla. Sklo poskytuje spolehlivou a optimální ochranu zařízení.

 

Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10,4, tvrzené sklo, ochranné sklo, odolné proti nárazům, odolné proti poškrábání, oleofobní povlak, odolné proti otiskům prstů, tvrdost 9H, snadná instalace, bez bublin, čistící sada, ochrana tabletu, prémiová ochrana.

Vlastnosti tvrzených skel na tablety Samsung:

  • H9 tvrdost 2.5D
  • 0,3 mm tenké
  • odolný proti poškrábání
  • 100% perfektní pro Samsung 
  • Doplňky k instalaci skla 

Jak nalepit sklo?

 

1) kontrola skla, jestli je správná velikost

2) důkladné očištění displeje
   -mokrým hadříkem 1
   -suchým hadříkem 2
   -absorber -odstraní prachové částice

3) nalepení skla
Od skla dolepíme krycí folii a jednou stranou přesně přiložíme na hranu displeje. Pomalu pokládáme. Sklo se začne v píjet na displej, můžeme mu pomoci vyhlzením od středu ke kraji.

4) vše hotovo :-)

 

Zkontrolujte před zakoupením název modelu a velikost displeje přístroje. Tak se lze vyhnout zbytečným nejasnostem a výměnou za jiný typ.

Pozor:
Skla jsou křehká a neodborná manipulace může sklo poškodit

Součást balení:

  • tvrzené sklocistici_prostredky_na_tvrzene_sklo
  • čistící hadřík - mokrý
  • čistící hadřík - suchý
  • absorber - na prach a malé částice