Silikonový kryt SAMSUNG GALAXY TAB A 8.0 2019

5 hodnocení

Jemný silikonový obal na tablet SAMSUNG GALAXY TAB A 8.0 2019 verze SM-T290 nebo verze SM-T295. Jedná se o 8" tablet. Tablet se do pouzdra zasune a pevně drží. Tlačítka jsou překryty slabou vrstvou silikonového obalu, tak se prach ani vlhkost dovnitř nedostane a přitom jsou dobře ovladatelná. 

S naším silikonovým obalem nebudete muset dělat kompromisy mezi ochranou a funkčností. Tlačítka jsou chráněna tenkou, ale robustní vrstvou, která brání vniknutí prachu a vlhkosti, přičemž zachovává haptickou odezvu, kterou od vašeho zařízení očekáváte.

samsung A8-maly

Kód: 568/A8
199 Kč 164 Kč bez DPH
Silikonový kryt SAMSUNG GALAXY TAB A 8.0 2019
5 hodnocení
Barva: Černá
Vyprodáno | 568/CER
199 Kč
164 Kč bez DPH
Silikonové pouzdro: transparentní
Skladem (2 ks) | 568/A8
199 Kč
164 Kč bez DPH
4,6 5 hodnocení

Ochraňte svůj SAMSUNG GALAXY TAB A 8.0 2019 s Elegancí a praktičností

Představujeme Vám Silikonový kryt SAMSUNG GALAXY TAB A 8.0 2019 - nezbytný doplněk pro každodenní ochranu Vašeho tabletu. Tento kryt je více než jen ochranná vrstva; je to slib bezpečí, stylu a pohodlí, který drží krok s vaším dynamickým životním stylem.

Nechte svůj tablet zářit skrze
Naše transparentní silikonové pouzdro není jen dalším obalem. Je to tichý hrdina, který se stará o to, aby byl váš tablet chráněn, aniž by zakrýval jeho elegantní design. Jemný, ale odolný silikon snese nárazy a škrábance, zatímco vy si můžete být jisti, že váš tablet vypadá stejně dobře jako v den, kdy jste ho vybalili z krabice.

Ovládání bez překážek
S naším silikonovým obalem nebudete muset dělat kompromisy mezi ochranou a funkčností. Tlačítka jsou chráněna tenkou, ale robustní vrstvou, která brání vniknutí prachu a vlhkosti, přičemž zachovává haptickou odezvu, kterou od vašeho zařízení očekáváte.

Snadná instalace, bezpečné používání
Vložení vašeho SAMSUNG GALAXY TAB A 8.0 do našeho pouzdra je hračka. Obal se perfektně přizpůsobí, zajišťuje pevný úchop a zabraňuje nechtěnému vysunutí. S naším pouzdrem je váš tablet v bezpečí - a vy můžete pokračovat ve svých aktivitách s klidnou myslí.

Vlastnosti, které přesvědčí
- Přizpůsobivý design: Jemný silikon obepíná váš tablet jako druhá kůže, zachovává jeho štíhlost a nezatěžuje vás nadbytečnou hmotností.
- Transparentní eleganci: Proč skrývat krásu vašeho tabletu? Transparentní provedení umožňuje designu vašeho SAMSUNG GALAXY TAB A 8.0 plně zářit.
- Vysoká ochrana: Silikonový materiál efektivně absorbuje nárazy a chrání před škrábanci, zatímco zachovává snadný přístup ke všem portům a tlačítkům.
- Hygienický štít: Zamezujte vniknutí prachu a vlhkosti s naším obalem, který pokrývá všechna tlačítka a udržuje váš tablet čistý a funkční.
- Bezstarostná manipulace: Snadná instalace a pevné držení zajišťují, že váš tablet zůstane v bezpečí, ať jste kdekoliv.

Investujte do Silikonového krytu SAMSUNG GALAXY TAB A 8.0 2019 a užijte si klid, že je váš tablet chráněn s maximální možnou elegancí a efektivitou. Vaše spokojenost je naším závazkem. Objednejte nyní a přidejte dlouhověkost a styl k vašemu digitálnímu společníkovi!

Vlastnosti:

  • jemný silikon
  • transparentní
  • chrání proti mechanickému poškození
  • nebrání k snadnému ovládání

1. Silikonový kryt Samsung Galaxy Tab A 8.0 2019 2. Ochranné pouzdro pro Galaxy Tab A 3. Transparentní obal pro Samsung tablet 4. Ochrana tabletu před škrábanci 5. Odolný silikonový obal Samsung 6. Voděodolné pouzdro pro Galaxy Tab A 7. Elegantní tabletové pouzdro 8. Praktický kryt pro Samsung Galaxy Tab 9. Samsung Galaxy Tab A 8.0 2019 příslušenství 10. Kvalitní ochranné pouzdro pro tablet 11. Bezpečné používání tabletu s obalem 12. Hygienický kryt pro tablet 13. Ochrana tabletu před nárazy 14. Lehký silikonový obal pro tablet 15. Snadná instalace obalu na tablet 16. Funkční ochranný kryt pro tablet 17. Pouzdro s haptickou odezvou pro Samsung 18. Ochranný štít pro Galaxy Tab A 19. Tabletové pouzdro pro každodenní použití 20. Přizpůsobivý design obalu pro tablet