Obal na Xiaomi Mi 9T

30 hodnocení

Elegantní skleněný obal na mobilní telefon Xiaomi Mi 9T. Pořiďte si pro svůj nový telefon obal ze skla v pestrých barvách a elegantním vzhledem. Obaly jsou vyrobeny z tvrzeného skla a silikonového obalu. Je velmi pevný a bezpečný, výborný na údržbu a hlavně velice pěkný. Jedinečný design umožňuje snadný přístup ke všem tlačítkům, ovládacím prvkům a portům, aniž byste museli odstranit.

 

 

Kód: X330/MOD
89 Kč 74 Kč bez DPH
Obal na Xiaomi Mi 9T
30 hodnocení
Barva: Modrá-černá
Vyprodáno | X330/MOD
89 Kč
74 Kč bez DPH
Barva: Zelená - fialová
Vyprodáno | X330/ZEL
89 Kč
74 Kč bez DPH
Barva: Modrá-zelená
Vyprodáno | X330/MOD2
89 Kč
74 Kč bez DPH
Barva: Růžová-žlutá
Vyprodáno | X330/R
89 Kč
74 Kč bez DPH
Barva: Černo-červená
Vyprodáno | X330/ERN
89 Kč
74 Kč bez DPH
Barva: Nachovo-modrá
Vyprodáno | X330/NAC
89 Kč
74 Kč bez DPH
Barva: Fialovo-růžová
Skladem (1 ks) | X330/FIA
89 Kč
74 Kč bez DPH
3,5 30 hodnocení

Představujeme Vám neodolatelný šperk pro Váš Xiaomi Mi 9T - obal, který nese v sobě dokonalou harmonii elegance a odolnosti. Už žádné kompromisy mezi stylem a ochranou. Náš skleněný obal pro Váš mobilní telefon je mistrovským dílem designu, který zároveň chrání Vaši investici před nástrahami každodenního života.

Proč se spokojit s obyčejným, když Váš telefon si zaslouží výjimečnost? Tento obal je stvořen pro ty, kteří chtějí vyčnívat z davu. Pestré barvy září a zrcadlí Vaši osobnost, zatímco elegantní vzhled dodává Vašemu Xiaomi Mi 9T nádech luxusu.

Vyroben z pevného tvrzeného skla a doplněn o silikonovou bázi, tento obal poskytuje nepřekonatelnou ochranu. Vaše zařízení bude chráněno před poškrábáním, nárazy a otřesy, aniž by bylo narušeno jeho krásné linie. A co víc? Údržba je snadná a rychlá, což znamená, že Váš telefon může vypadat dokonale čistě každý den.

Design obalu byl pečlivě vytvořen tak, aby neomezoval funkčnost Vašeho telefonu. Snadný přístup ke všem tlačítkům, ovládacím prvkům a portům je samozřejmostí, a to vše bez potřeby obal odstraňovat.

Váš telefon je více než jen přístroj – je to odraz Vaší osobnosti. Obalte ho v luxusu, který si zaslouží. Zvolte náš skleněný obal a proměňte svůj Xiaomi Mi 9T v módní doplněk, který vás bude každý den těšit.

5 Přesvědčivých Benefity:
1. Elegance na první pohled: Přizpůsobte si svůj telefon s obalem, který vyniká unikátní kombinací barev a elegantního designu.
2. Odolnost proti poškození: Tvrzené sklo společně se silikonovým obvodem zajišťuje maximální ochranu před pády, škrábanci a otřesy.
3. Snadná údržba: Díky vysoce kvalitním materiálům je obal jednoduše udržovatelný a odolný proti otiskům prstů a nečistotám.
4. Plná funkčnost: Obal je navržen tak, aby neomezoval používání telefonu – všechna tlačítka a porty zůstávají snadno dostupné.
5. Dlouhotrvající krása: Investice do obalu, který nejenže chrání Váš telefon, ale zároveň udržuje jeho atraktivní vzhled na dlouhou dobu.

 

Funkce:

  • Pohodlné uchopení
  • Kompaktní, elegantní, stylové.

 

Materiál:

  • vysoce kvalitního TPU / gelu / pryžového a tvrzeného skla (TPU, PC, kalené sklo)

 

1. Skleněný obal Xiaomi Mi 9T 2. Elegantní obal pro Xiaomi 3. Tvrzené sklo obal Mi 9T 4. Xiaomi 9T silikonový obal 5. Pestré obaly Xiaomi Mi 9T 6. Ochranný obal Xiaomi 9T 7. Xiaomi Mi 9T příslušenství 8. Luxusní obal Mi 9T 9. Obal na mobil Mi 9T 10. Xiaomi Mi 9T kryt 11. Designový obal Xiaomi 12. Xiaomi Mi 9T bezpečný obal 13. Praktický obal Mi 9T 14. Xiaomi Mi 9T ochrana 15. Mobilní obal pro manažera 16. Obal Xiaomi pro teenagery 17. Xiaomi Mi 9T senior příslušenství 18. Obal na Xiaomi pro školy 19. Xiaomi Mi 9T firma obal 20. Unikátní obal Xiaomi Mi 9T 21. Mi 9T obal s přístupem k tlačítkům 22. Obal na telefon s designem 23. Xiaomi Mi 9T trendy obal 24. Výdržný obal pro Xiaomi 25. Obal Xiaomi Mi 9T snadná údržba