HUAWEI T1

Vysoce elegantní stylový tablet s kovovým tělem, který byl inspirovali elegantním tvarem a hebkostí labutích křídel. Chraňte si tento tablet před poškození, poškrábání a všemi nepřiznivými vlivy obalem, který je vyrobený přimo pro tento typ HUAVEI T1. Obaly a pouzdra jsou přesně konstuovány tak aby všechny zdiřky, tlačítka, kamery byli volně přístupny a obal nijak neomezoval jeho funke a používání.

 
15
349115349

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

OCHRANNÁ FOLIE NA DISPLAY - výprodej
OCHRANNÁ FOLIE NA DISPLAY - výprodej
Výprodej folii k zastřižení.  Ochranná fólie pro tablet 7" a 10" k zastřižení. Folie byly určeny pro 8" tablet  ASUS ME181C. Rozměr 12 x 20,9 cm Ideální k zastřižení 7" tabletů. 10" tablet, původně Lenovo Yoga tab 1 Rozměr 16 x 25,7 cm
Detail
HUAWEI T1 8.0
HUAWEI T1 8.0
velice elegantní slim pouzdro na tablet HUAWEI T1 8.0 je vyroben z umělé kůže a tvrzeného plastu, do kterého se tablet zacvakne. Tablet v obalu drží velmi dobře a dá se použít i jako stojánek. Pouzdro je velice tenké a Váš luxusní tablet v něm neztratí "šmrnc".
Detail
HUAWEI T1 7.0
HUAWEI T1 7.0
Luxusní obal na tablet HUAWEI T1 7.0 je vyroben z umělé kůže a tvrzeného plastu, do kterého se tablet zacvakne. Tablet v obalu drží velmi dobře a  dá se použít i jako stojánek.Všechna tlačítka a zdiřky jsou volně přístupné i v rohu umístěná zadní kamera. 
Detail

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.